Ek servisler, ilgili hizmetler

Ek servisler, ilgili hizmetler

Дополнительные услуги по доставке грузов

Nakliye

Müşteriye tüm teslimat konularında danışmanlık yapmak, en uygun lojistik planlarını geliştirmek, tüm aşamaları ve teslimat operasyonlarını izlemek, hizmetin yürütülmesi sırasında ortaya çıkan sorunları çözmek.


Nakliye belgeleri işlemleri;

Kargoya ait belgelerin mevcudiyetinin ve kalitesinin kontrol edilmesi, eksik belgelerin mümkün olduğunca bağımsız olarak tamamlanması ve Müşterinin sürece minimum düzeyde katılımının sağlanması.


Kargo sigortası.

TELS CARGO, kargo sahibinin talebi üzerine, dünyanın önde gelen sigorta şirketindeki tüm risklerden sorumlu olanlar da dahil olmak üzere, kargonun türüne ve cazip koşullarda değerine bağlı olarak, çeşitli indirilemeyen seçeneklerle, en uygun fiyatlarla yüksek finansal güvenilirlik derecesine sahip kargoyu sigortalayacaktır.


Yüklerin depo işlemleri


Polonya, Almanya, Türkiye, Çin ve AEB ülkelerindeki iş ortaklarımızın depolarında teslimat sırasında gerekli kargo işlemleri (etiketleme, işaretleme, tartım, envanter vb.).


Gümrük işlemleri


Malların gümrükten çekilmesi konularında kapsamlı yardım - istişareler, belgelerin kontrolü, ihracat ve transit beyannamelerinin tescilinin organizasyonu, gümrük kontrol prosedürlerinin hızlandırılması vb.


Yaptırımlı yüklerinin geçişi


İthalat yasağına tabi malların Rusya Federasyonu toprakları üzerinden transit teslimatı, yasaların gerektirdiği tüm koşullara uygun olarak organize edilmektedir.


Отправить заявку

Ваш вопрос?*
Ваше имя*
Ваш телефон
Ваш email*

DİĞER KARGO TESLİMAT HİZMETLERİMİZ


Tam Kamyon yükü teslimatı (FTL)
Tam Kamyon yükü teslimatı (FTL)

Tenteli yarı römorklarda, hızlandırılmış teslimat formatı ve çok çeşitli ilgili hizmetler kullanılarak Rus, Kazak, Polonya ve Çek tescili ile ulaşım sağlanmaktadır.


Devamını oku

Сборные грузы автомобильным транспортом
Parsiyel yük taşımacılığı (LTL)

Müşterinin önceliklerine ve depo işlemlerine göre teslimat ve konsolidasyon planları seçenekleriyle Avrupa, Çin ve Türkiye'den yapılmaktadır.

Devamını oku

Büyük ve ağır yüklerin teslimatı
Büyük ve ağır yüklerin teslimatı

Taşımacılığın her aşamasında nitelikli yönetim kontrolü altında, deneyimli sürücülerle kendi nakliye araçlarıyla yapar.

Devamını oku

Tehlikeli yüklerin teslimatı (ADR)
Tehlikeli yüklerin teslimatı (ADR)

Taşımacılıkta, uluslararası standartlara ve transit ülkelerin ulusal gerekliliklerine tam uyumlu, geliştirilmiş güvenlik özelliklerine sahiptir.

Devamını oku

Pahalı ve yüksek akışkanlığa sahip yüklerin teslimatı
Pahalı ve yüksek akışkanlığa sahip yüklerin teslimatı

Gümrük ve sigorta prosedürleri için düşük maliyetlerle, tam organize ve teknik kontrol altındaki bir gümrük taşıyıcısı tarafından yapılmaktadır

Devamını oku

Proje yük teslimatı
Proje yük teslimatı

Varış gümrük idaresine tek blok halinde teslimat ile endüstriyel, ticari ve tarımsal işletmelere yönelik üretim hatları, ekipman ve makinelerin teslimatını içerir.

Devamını oku

Nakliye
Nakliye

Uzmanlarımızın bilgi ve tecrübesini kullanarak kargo teslimatı maliyetlerinin optimizasyonu ile lojistik problemlerinin etkili çözümüdür

Devamını oku

SICAKLIK ŞARTLARINDA KARGO TESLİMİ

Malları belirli bir sıcaklık rejimiyle teslim etmek için özel soğutma sistemleriyle donatılmış buzdolapları kullanıyoruz. Taşıma sırasında kargo için gerekli iklimi korumanıza olanak tanıyan içerideki sıcaklığı doğru bir şekilde düzenleme yeteneği sağlarlar.

Devamını oku

ÇİN'DE TEDARİKÇİLER BULMA
ÇİN'DE TEDARİKÇİLER BULMA

Уменьшим ваши расходы на закупки, поможем взять контроль над рисками в Китае и ускорим сроки поставок

Devamını oku