О компании

TELS CARGO HAKKINDA

TELS CARGO, 2007 yılından bu yana Avrasya kıtasının karayolu taşımacılığı pazarında faaliyet gösteren uluslararası bir nakliye şirketidir. Şirketin Rusya, Belarus, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Kazakistan'da 800'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Filoda 350'den fazla Rus, Kazak ve Avrupa tescilli araç bulunmaktadır.

TELS CARGO, Avrupa Birliği, EAEU, Orta ve Doğu Asya, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya ülkeleri arasında kargo teslimatı pazarında faaliyet göstererek müşterilerimize uluslararası taşımacılık koridorları boyunca çeşitli transit şemaları sunmaktadır.

Faaliyetlerinin başlangıcından itibaren şirket, ileri teknolojilerin kullanımı, pazar eğilimlerinin sistematik incelenmesi ve yeteneklerinin sürekli genişletilmesi yoluyla iş süreçlerinin verimliliğinde ve sunulan hizmetlerin kalitesinde lider olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Mevcut ve gelecekteki pazar gereksinimlerini karşılayın. Bu yaklaşımın başarılı bir şekilde uygulanması, kargo sahiplerinin ihtiyaçlarının yüksek kalitede karşılanması, sürücüler için konforlu çalışma koşulları ve güvenilir kargo teslimat planlarının organizasyonu açısından şirketin karayolu yük taşımacılığı sektöründe trend belirleyici konumunu sağlamıştır. herhangi bir koşul.

Yeni demiryolu araçlarına (5 yıldan eski olmayan) yalnızca sertifikalı servis merkezlerinde servis verilir ve bu da nakliyenin yüksek teknik güvenilirliğini sağlar. Araçlar uydu takip sistemleriyle donatılıyor; müşteriler, online takip hizmetine doğrudan bağlanarak kargo hareketlerini takip etme olanağına sahip oluyor.

Nitelikli tam zamanlı sürücüler düzenli eğitim ve sertifikaya tabi tutulur ve tehlikeli (ADR), büyük ve ağır yüklerin taşınması için onaylanır. Şirketin yönetimi, pazar gereksinimlerine uygun olarak becerilerini geliştirmek amacıyla sürekli bir eğitim süreci içerisindedir. Üst düzey yönetim ekibi uluslararası işletme eğitimine ve lojistik alanında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.

TELS CARGO hizmetlerinin kalitesi, çevresel sorumluluğu ve işbirliğinin güvenliği ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 sertifikaları ile teyit edilmektedir. IWAY standartlarının şirket faaliyetlerine dahil edilmesiyle yüksek derecede sosyal sorumluluk desteklenmektedir. Müşterilere karşı sorumluluk, sigortalanan her olay için 2 milyon euro limitle sigortalıdır.

Şirket, 2013 yılından bu yana, basitleştirilmiş bir gümrük kontrol planı kapsamında malların Gümrük Birliği ülkeleri toprakları boyunca taşınmasına olanak tanıyan Gümrük taşıyıcıları siciline dahil edilmiştir.

Yıllık olarak onaylanan bir Gümrük taşıyıcısı statüsü ve Avrupa'nın en büyük bilgi sistemlerinde yüksek derecelendirme, şirketin tüm piyasa katılımcılarına karşı sürekli olarak yüksek güvenilirliğini ve sorumluluğunu gösterir. İşbirliğinin kalitesi, şirketin müşterilerinden gelen çok sayıda öneriyle doğrulanmaktadır.

TELS CARGO'nun ana taşıma kapasiteleri Avrupa, Çin, Orta Asya ve Ortadoğu rotalarında yoğunlaşmıştır. Tüm taşımacılığın yaklaşık %30'u otomotiv endüstrisindeki işletmeler için gerçekleştiriliyor ve bu da şirketin lojistik hizmetlerinde en yüksek kalite standartlarına uygunluğunu doğruluyor.

TELS CARGO, Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için demiryolu taşıtlarının satın alınmasına yatırım yapma isteğiyle kargo sahipleriyle uzun vadeli işbirliğini amaçlamaktadır. Üretim konveyörlerine ve perakende zincirlerine kesintisiz tedarik sağlamak için, araçların sürekli hareketinin organizasyonu ile malların hızlandırılmış teslimatına yönelik planlar geliştirilmiştir. Tam zamanında teslimat formatı, müşterinin maliyetleri optimize etmesine ve faaliyetlerini daha doğru bir şekilde planlamasına olanak tanır.

Çevre koruma politikasına bağlı kalan TELS CARGO, yalnızca yüksek çevre standartlarına sahip yeni araçlar satın almaktadır. Bugün şirketin filosunda en az Euro-5 ve Euro-6 standartlarında araçlar bulunmaktadır.