ÇİN'DE TEDARİKÇİLER BULMA

GENİŞLEME VE ÇİN'DEN GÜVENİLİR TEDARİK SAĞLANMASI: YARDIM, DESTEK, ORTAKLIK.

SİZE, ÜRETİCİ ARAMA, ÇİNLİ ÜRETİCİLERDEN RUS MÜŞTERİLERE MALLARIN SATIN ALINMASI VE TESLİMİ KONUSUNDA ARACILIK HİZMETLERİ SUNUYORUZ

ÇİN'DE TEDARİKÇİLER BULMA
Satış Departmanı
Kargonuzun teslimatı talebi
 • Рассчитать ставку
  Adınız *
  Telefon numarası *
  E-posta *
  Şirket *
  TENEKE *
  Kalkış ülkesi *
  Kalkış Şehri *
  Hedef Ülke *
  Hedef Şehir *
  Kargo açıklaması

Tüm tedarik zincirinde çalışıyoruz

Anahtar teslimi olarak mal seçimi ve teslimatı sunuyoruz. Tedarikçiyi bulup kontrol edeceğiz, ihtiyacınız olan malları ondan sipariş edeceğiz, siparişin zamanlamasını ve kalitesini izleyeceğiz ve hedef ülkeye ithalatı için eksiksiz bir belge paketi toplayacağız, en uygun teslimat rotasını oluşturacağız, gümrük işlemlerini gerçekleştiriyoruz.


Kaliteli danışmanlık hizmeti veriyoruz

İhtiyaçlarınızı inceledikten sonra, Çin'de en iyi şekilde nasıl mal sipariş edebileceğiniz, nelere dikkat etmeniz gerektiği, hangi belgeleri hazırlamanız gerektiği ve hangi risklerle karşılaşabileceğiniz konusunda size en iyi tavsiyeyi sunacağız. İhtiyacınızı karşılamak için çeşitli seçenekler sunacağız.

Görüşmeler yapacağız

Çalışanlarımız sürekli olarak Rusya ve Çin'de ikamet etmekte, yerel dili, uygulamaları ve mevzuatı bilmekte ve yabancı ortaklarla sürekli görüşmelerde bulunmaktadır. Sizin adınıza malların tedariği konusunda anlaşabiliriz. Yalnızca bize teknik şartnameyi, neyin teslim edilmesi gerektiğini, hangi zaman diliminde ve nerede teslim edilmesi gerektiğini vermeniz yeterlidir.


Hangi hizmetleri sunuyoruz:
 • Teknik Şartnameye istinaden mal ve tedarikçi arama
 • En uygun sonuca ulaşmak için müzakereler yürütmek
 • Tedarikçi denetimi ve kontrolü
 • Yerel bölgelerde sipariş verme
 • Siparişlerin yerine getirilmesinin izlenmesi (son teslim tarihleri, ambalajlama, etiketleme, eşlik eden belgeler için müşteri gereksinimleri)
 • Yürütülebilir siparişler için lojistik hizmetler

Neden biz

Çin pazarını çok iyi biliyoruz. Çince konuşuyoruz. Ekibimiz ve ortaklarımız kurumsal yapılar, karmaşık projeler, riskler ve çok çeşitli finansal araçlarla çalışma konusunda geniş deneyime sahiptir. Müşterimiz hala uyurken Çinli tedarikçilerle çalışıyoruz! Doğruluk, verimlilik, sipariş detaylarına dikkat, bir ürüne veya tedarikçiye alternatifler sunma. Kararlaştırılan koşulların tam olarak yerine getirilmesini sağlıyoruz.


Günümüzde:
 • Çin'den mal tedarik etmek için 100'den fazla proje hayata geçirildi
 • Değeri 1 milyon avroyu aşan projeler
 • 10 düzenli müşteri
 • İşin zorluğuna bağlı olarak teknik gereksinimlerin hesaplanması 5 güne kadar
 • Hazır olma tarihinden itibaren 30 güne kadar teslimat süresi
 • Sevkiyat tarihinden itibaren minimum 12 ay garanti süresi
Пример реального кейса
Задача:

обеспечить выполнение поставок под государственный заказ в Италию на сумму 13,5 млн евро в течение 6 месяцев.


Цель:

обеспечить исполнение заказа при ограниченных финансовых ресурсах,  перегретом транспортном рынке в условиях пандемии, наличие аккредитива от заказчика и работу с новым поставщиком, который до сих пор не имел опыта работы с такими заказами из Европы.


Что сделали:

команда подготовила план производства, финансовый план, план доставки грузов по готовым партиям. Согласовала все моменты с клиентом и поставщиком, самостоятельно решала вопрос логистики (в «сложных» условиях – в период перед китайским Новым годом и сильным влиянием COVID19 на международную логистику).


В ситуации, когда одна партия зависла на отгрузке в Китае, сумели изменить план проекта, пересогласовать его и найти дополнительное финансирование, чтобы не выбиваться из графика поставок.


Итог: реализованный проект, построены доверительные отношения с клиентом и поставщиком вплоть до их согласия приоритетного участия нашей команды в подобных проектах.


ПОМОЩЬ В ПОИСКЕ ПОСТАВЩИКОВ В КИТАЕ
ПРЕДЛОЖИМ ЛУЧШЕЕ РЕШЕНИЕ ВАШЕЙ ЗАДАЧИ

DİĞER KARGO TESLİMAT HİZMETLERİMİZ


Tam Kamyon yükü teslimatı (FTL)
Tam Kamyon yükü teslimatı (FTL)

Tenteli yarı römorklarda, hızlandırılmış teslimat formatı ve çok çeşitli ilgili hizmetler kullanılarak Rus, Kazak, Polonya ve Çek tescili ile ulaşım sağlanmaktadır.


Devamını oku

Сборные грузы автомобильным транспортом
Parsiyel yük taşımacılığı (LTL)

Müşterinin önceliklerine ve depo işlemlerine göre teslimat ve konsolidasyon planları seçenekleriyle Avrupa, Çin ve Türkiye'den yapılmaktadır.

Devamını oku

Büyük ve ağır yüklerin teslimatı
Büyük ve ağır yüklerin teslimatı

Taşımacılığın her aşamasında nitelikli yönetim kontrolü altında, deneyimli sürücülerle kendi nakliye araçlarıyla yapar.

Devamını oku

Tehlikeli yüklerin teslimatı (ADR)
Tehlikeli yüklerin teslimatı (ADR)

Taşımacılıkta, uluslararası standartlara ve transit ülkelerin ulusal gerekliliklerine tam uyumlu, geliştirilmiş güvenlik özelliklerine sahiptir.

Devamını oku

Pahalı ve yüksek akışkanlığa sahip yüklerin teslimatı
Pahalı ve yüksek akışkanlığa sahip yüklerin teslimatı

Gümrük ve sigorta prosedürleri için düşük maliyetlerle, tam organize ve teknik kontrol altındaki bir gümrük taşıyıcısı tarafından yapılmaktadır

Devamını oku

Proje yük teslimatı
Proje yük teslimatı

Varış gümrük idaresine tek blok halinde teslimat ile endüstriyel, ticari ve tarımsal işletmelere yönelik üretim hatları, ekipman ve makinelerin teslimatını içerir.

Devamını oku

Nakliye
Nakliye

Uzmanlarımızın bilgi ve tecrübesini kullanarak kargo teslimatı maliyetlerinin optimizasyonu ile lojistik problemlerinin etkili çözümüdür

Devamını oku

SICAKLIK ŞARTLARINDA KARGO TESLİMİ

Malları belirli bir sıcaklık rejimiyle teslim etmek için özel soğutma sistemleriyle donatılmış buzdolapları kullanıyoruz. Taşıma sırasında kargo için gerekli iklimi korumanıza olanak tanıyan içerideki sıcaklığı doğru bir şekilde düzenleme yeteneği sağlarlar.

Devamını oku

Ek servisler, ilgili hizmetler
Ek servisler, ilgili hizmetler

Kargo teslimatını organize etme görevlerini mümkün olduğunca kolaylaştırmak için kapsamlı müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Devamını oku