Hakkımızda

TELS CARGO

TELS CARGO, 2007 yılından bu yana Avrasya kıtasında karayolu taşımacılığı pazarında faaliyet gösteren uluslararası bir nakliye şirketidir. Beyaz Rusya, Kazakistan, Rusya, Polonya ve Çek Cumhuriyeti olmak üzere 800'den fazla çalışan bulunmaktadır. Araç parkında Polonya, Çek, Kazak ve Rus tescilli 350'den fazla araç bulunmaktadır.

Devamını oku

Misyonumuz:

«Sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunurken ürünleri kusursuz bir şekilde teslim edin»

Şirket faaliyetlerinin başlangıcından itibaren, ileri teknolojilerin kullanımı, pazar eğilimlerinin sistematik incelenmesi ve yeteneklerinin sürekli genişletilmesi yoluyla iş süreçlerinin verimliliğinde ve sunulan hizmetlerin kalitesinde lider olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Bu yaklaşımın çalışmaya başarıyla uygulanması, kargo sahiplerinin ihtiyaçlarının yüksek kalitede karşılanması, konforlu sürüş koşulları ve güvenilir kargo teslimat planlarının organizasyonu açısından şirketin karayoluyla kargo teslimatı sektöründe trend belirleyici konumda yer almasını sağlamıştır.

Toplumla ilgili olarak iş hedeflerine ilişkin bulunduğumuz yer ve anlayışımız:

«Toplumun sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunarak uygun entegre ulaşım çözümleri oluşturarak çıkarlarınızı koruyoruz».

Değerlerimiz:

Profesyonellik

Profesyonel ekip, kargonun kusursuz bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Yeteneklerimizin ve etkili faaliyetlerimizin sürdürülebilir uzun vadeli sonuçlara yol açmasına değer veriyoruz. Bunun için sürekli mesleki gelişim ve kişisel gelişim üzerine odaklanıyoruz. Dış koşullardan ve koşullardan bağımsız olarak kaliteli bir sonucun garantisi bizim için en yüksek beceri ve profesyonellik seviyesidir.

Sonuca odaklanma

Sonuca ulaşılamadığı takdirde eğitim düzeyi, teknolojiye hakimiyet ve kolaylaştırılmış iş süreçlerinin hiçbir önemi kalmayacaktır. "Düşün - Yap - Başar" prensibine göre çalışıyoruz. İşin harcanan çaba miktarına değil, elde edilen hedeflere ve tamamlanmış görevlere göre ölçüldüğünü biliyoruz.

Değişime hazır olma

Yeni zamanların zorluklarını açıkça kabul ediyoruz ve dış ortamdaki değişikliklerin müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve meslektaşlarımız için başarılı inovasyonlara uygulanması gereken yeni fırsatların kaynağı olduğunu kabul ediyoruz. İşleri daha hızlı, daha iyi ve daha kaliteli yapmak ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için sürekli mesleki ve kişisel gelişime odaklanıyoruz. Yeni çözümler öğrenerek, öğrenerek, yaratarak ve uygulayarak, endüstri standartlarının gelişiminin sürekli itici gücü olma hedefimize ulaşıyoruz.

Dürüstlük

Sözünüzü tutma özelliği, saygı ve anlaşmalara koşulsuz bağlılık, her türlü uzun vadeli ilişkinin temelidir. Verdiğimiz sözlerden eminiz, bunların yerine getirilmesinde tutarlıyız ve sonuçların değerlendirilmesinde dürüstüz! Bu ilkeler, müşterilerle, iş ortaklarıyla, çalışma arkadaşlarıyla ve genel olarak toplumla etkileşimin temelini oluşturur.

Başarıya olan inanç

Şüphe faydalıdır çünkü şüphe, durumu ölçülü bir şekilde değerlendirmeye ve doğru kararları vermeye yardımcı olur. Ancak planınızın başarısına inanmak son derece gereklidir. Tecrübelerimiz, her şeyin yoluna gireceğine dair güven olmadan herhangi bir başarının imkansız olduğunu gösteriyor. Asla amacımızı, iyimserliğimizi, cesaretimizi ve kararlılığımızı kaybetmeyiz. İşte profesyonel başarıya giden yolda inancımızın temel bileşenleri, bunlar kazananın nitelikleridir!

Liderlik

TELS CARGO, karayolu yük taşımacılığı sektöründe taşımacılığın teknik donanımı, sürüş koşulları, iş süreçlerinin verimliliği ve hizmet kalitesi alanında trendleri belirleyen uluslararası bir nakliye şirketidir.

Şirketin üst düzey yönetim ekibi, çeşitli uluslararası işletme eğitimine ve lojistik alanında uzun süreli deneyime sahiptir. Şirket yönetimi becerilerini geliştirmek amacıyla sürekli olarak eğitim süreci içerisindedir. Sürücü kadromuz, iş yerinde düzenli olarak sertifikalandırma işlemlerinden geçer.  

Gümrük taşıyıcısının yıllık olarak onaylanmış olan durumu ve Avrupa'nın en büyük bilgi sistemlerinde yüksek derecelendirmeler, şirketin sürekli olarak yüksek güvenilirliğini ve tüm piyasa katılımcılarına karşı sorumluluğunu göstermektedir. İşbirliğinin kalitesi Müşterilerden gelen çok sayıda tavsiye mesajı ile doğrulanmaktadır.

TELS CARGO, Müşteriler ve Ortaklarla güçlü iş ilişkileri kurmaya yatırım yapma isteğiyle, uzun vadeli ve karşılıklı yarar sağlayan işbirliğini hedeflemektedir. Biz, temel insan hakları, çalışma ve sağlık politikalarının uygulanmasına, çevreye özen gösterilmesine ve adil iş ilişkileri kurulmasına kendini adamış, sosyal sorumluluk sahibi bir şirketiz. Toplumsal adaletin evrensel ve kalıcı barışı sağlamak için çok önemli olduğu inancından yola çıkarak, şirketin ruhuna bunun peşinde koşmayı ve aynı zamanda temel ilkeleri uygulamaya koymayı amaçlıyoruz.

Мы исходим из убеждения, что социальная справедливость имеет важнейшее значение для обеспечения всеобщего и прочного мира и стремимся заложить в духе компании стремление к этому, а также воплощать на практике основополагающие принципы.

ISO SERTİFİKASI

İş organizasyonunun kalitesi ve işbirliğinin bilgi güvenliği uluslararası sertifikalarla doğrulanmaktadır:
  • kalite yönetimi ISO 9001:2015;
  • çevre yönetimi ISO 14001:2015;

Ana coğrafi segmentlerdeki çalışmayı optimize etmek için, yöneticiler ve sürücüler için sabit hacimde taşıma kapasitesi ve güncel yeterlilikler sağlayan özel motorlu taşıma konvoyları tahsis edilmiştir. Ana coğrafi bölümlerde çalışmayı optimize etmek için sabitliği sağlayan özel motorlu taşıma sütunları tahsis edilmiştir.

about1.png

TELS CARGO'nun Tarihçesi

TELS CARGO, TELS Şirketler Grubu'nun bir parçası olarak 2007 yılında kurulmuş uluslararası bir nakliye şirketidir. Bu süre zarfında, kendi uzmanlığımızı geliştirerek, profesyonelliğimizi kargo taşımacılığında en iyi uluslararası standartlara yükselterek uzun bir yol kat ettik...

devamını oku

Kısaca TELS CARGO hakkında

TELS CARGO – Karayolu yük taşımacılığı sektöründe taşımacılığın teknik donanımı, sürücü yönetimi, iş süreçlerinin verimliliği ve kalite standartları alanında trendleri belirleyen uluslararası bir taşımacılık şirketidir.

devamını oku
about2.png